معرفی و تاریخچه

عمده فروشی آنلاین بیگ بنک از سال 1399 با هدف تامین اختصاصی اقلام مورد نیاز کافه ها و رستوران ها راه‌اندازی شد. مهم‌ترین هدف و فعالیت این مجموعه کاهش یا حذف دغدغه های زیاد خرید کافه دار و رستوران دارها است. این پلت فرم علاوه بر محصولات تولیدی و وارداتی خود بالغ بر هزاران محصول از بیش از صد ها برند و تولید کننده معتبر ایرانی و وارداتی را جمع‌اوری کرده است تا در کمترین زمان و با بهترین کیفیت و قیمت تمامی اقلام مورد نیاز مشتریان را به صورت ارسال رایگان و یکجا بدستشان برساند.

فرایند تامین کالای بیگ بنک

مجموعه بیگ بنک علاوه بر اقلام تولیدی و وارداتی خود تمامی محصولات را از تولید کننده ها، برندها و ... (خرید دسته اول) تهیه میکند تا به رسالت مجموعه که تامین محصولات با بهترین کیفیت و کمترین قیمت است ، برسد. پس از تهیه اقلام دسته اول و جمع آوری در انبار مرکزی بیگ بنک، محصولات نگهداری و ارسال میشود تا برای کافه دار ها و رستوران دارهای محترم به صورت رایگان ارسال گردد.

فرایند همکاری با بیگ بنک

شما باید کافه یا رستوران فعال در سطح تهران داشته باشید در فرم ثبت‌نام اطلاعات کافه یا رستوران خود را ثبت کنید. حداکثر بعداز چند دقیقه درخواست شما توسط کارشناسان و تیم پشتیبانی بیگ بنک بررسی خواهد شد و در صورت تایید از طریق تماس تلفنی یا واتس اپ به شما اطلاع داده خواهد شد. بعد از تایید کافه یا رستوران شما، حساب شما در بیگ بنک ساخته میشود. بعد از آن شما قادر خواهید بود قیمت محصولات مختلف رو مشاهده ، سفارش و پرداخت نمایید.

فرایند سفارش از بیگ بنک

شما میتوانید در پلت فرم بیگ بنک تا ساعت 4 صبح کسری (تمام دسته بندی های موجود در سایت و محصولات درخواستی) خود را به صورت آنلاین ثبت و پرداخت نمایید، تا قبل از ساعت 16 همان روز به صورت ارسال رایگان، تمام سفارش خود را یک جا دریافت کنید.

روش‌های استفاده از سرویس بیگ بنک

استفاده از وب سایت توسط مرورگر کامپیوتر یا لپ تاپ www.BigBonak.com استفاده از موبایل ورژن بیگ بنک (بهینه شده برای سیستم های عامل android . ios ) استفاده از نرم افزار واتس اپ به شماره 09914585853

  • خیابان فلسطین ، کوچه پشن ، پلاک 21

  • ۰۲۱۶۶۹۶۷۳۴۲

  • +98 991 458 5853